/ 17 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
گلپر

خیلی قشنگ بود. خیلی خیلی. البته دویست کیلومتر که راهی نیست، بابای من باید 800-900 کیلومتر بره[نیشخند]

محمد

سلام ای هوطن. آیا می دانید که یاد گرفتن چند زبان خارجی در کنار زبان اصلی شما ضریب هوشی شما را به طور زیادی افزایش می دهد! اولین و بهترین وبلاگ آموزش زبان های خارجی در خدمت شماست تا زبان مورد نظر خود را در آن یاد بگیرید. این وبلاگ نتیجه ی زحمت مجموعه ای از افراد است که با تلاش شبانه روزی آن ها و ترجمه از سایت های معتبر انگلیسی و اسپانیایی و فرانسوی گرد اوری شده است و مجموعه ی عظیمی از زبان های مختلف خارجی را در بر میگیرد. اگر زبان مورد علاقه شما نبود می توانید به ما بگویی تا آن را سریع در وبلاگ قرار دهیم. در ضمنشما می توانید ما را با نام آموزش زبان های خارجی و آدرس iranAmozesh.persianblog.ir لینک کنید و به ما خبر دهید تا ما هم شما را لینک کنیم. با تشکر از شما. زنده باد ایران و ایرانی

میلاد

سلام. من یک مقاله دیگر در این زمینه زدم. ببینید میتونید دوستان و دختران را به اینجا گسیل کنید. واقعا ضروری است!

محمد

سلام دوست عزیز. ممنونم که از وبلاگ ما دیدید و انتقاد کردین. مطلب مورد نیاز شما به زودیروی وبلاگ می آید. در ضمن ما شما را لینک کردیم و خواهشمندیم شما نیز ما را لینک کنید. وبلاگتون هم حرف نداره. هر وقت مطالبتون به روز شد ما را بی خبر نگذارید، آخه مطالبتون خیلی قشنگه.

محمد قاسمی

سلام وبلاگ خوبی دارین. وبلاگ ما اولین و بهترین و تخصصی ترین وبلاگ در مورد مرغ عشق است . لطفا وبلاگ ما را با نام مرغ عشق و آدرس iranmorghEshgh.mihanblog.com لینک کنید و خبر دهید تا ما هم شما را لینک کنیم.

محسن

سلام. ما را با نام ایران جک و آدرس irangok.niloblog.com gdk; ftvlhddn , ofv nidn jh lh il alh vh gdk; ;kdl.

محسن

ببخشید اشتباه شد این درسته: ما را با نام ایران جک و آدرس irangok.niloblog.com لینک کنید و خبر دهید تا ما هم شما را لینک کنیم.

رها راد

وب باحالی داری .من که کلی لذت بردم . هم از مطالب آموزنده در مورد غار ,هم از داستان عشق خسته نباشی